Про анонімність у соціальних мережах

G.S.O. отримав численні скарги від членів АА щодо недотримання анонімності в Інтернеті та неналежного використання назви АА.

Традиційно члени АА завжди дбали про збереження анонімності на рівні “громадськості”: преса, радіо, телебачення та кіно; сьогодні це поширюється на Інтернет та цифрові технології.

У перші дні АА, коли до терміна “алкоголік” було прикріплено більше стигми, ніж це відбувається сьогодні, таке небажання ідентифікувати – та оприлюднювати – було легко зрозуміти.

З досвіду ми знаємо, що багато проблемних алкоголіків не можуть звертатися за допомогою до АА, якщо вони бачать/думають, що їх проблему інші можуть обговорити публічно, навіть ненавмисно. Новачки повинні мати можливість звернутися за допомогою до маючи впевність, що їхні особи не будуть розголошуватися нікому.

Розуміння анонімності.

Анонімність виконує дві різні, але не менш важливі функції:

На особистому рівні анонімність забезпечує захист усіх членів від ідентифікації алкоголіків, захист, який часто має особливе значення для новачків.

На публічному рівні преси, радіо, телебачення, фільмів та інших медіа-технологій, таких як Інтернет, анонімність підкреслює рівність у товаристві всіх членів, ставлячи гальма тим, хто в іншому випадку може використовувати свою приналежність до АА для досягнення визнання, влади, або особиста вигода.

Facebook та інші соціальні медіа

Під час використання цифрових носіїв члени АА відповідають за власну анонімність та анонімність інших. Коли ми публікуємо повідомлення, текст чи блог, ми повинні вважати, що ми публікуємо на загальнодоступному рівні. Коли ми порушуємо нашу анонімність на цих форумах, ми можемо ненавмисно порушити анонімність інших.

Сьогодні Facebook та інші веб-сайти соціальних мереж мають публічний характер. Хоча користувачі створюють облікові записи та використовують імена користувачів та паролі, але ж потрапляючи на сайт, це все одно загальнодоступний засіб, в якому члени АА та не-АА змішуються.

Коли ми використовуємо цифрові медіа, ми відповідаємо за свою анонімність та анонімність інших. Коли ми публікуємо повідомлення, текст чи блог, ми повинні вважати, що ми публікуємо на загальнодоступному рівні. Коли ми порушуємо нашу анонімність на цих форумах, ми можемо ненавмисно порушити анонімність інших.

Поки люди не ідентифікують себе як члени АА, немає конфлікту інтересів. Однак, хто використовує своє повне ім’я та/або прізвище, а часом фотографію з повним обличчям, буде суперечити духу Одинадцятої традиції, яка у Довгій формі зазначає, що “… наші [прізвища] імена та зображення як члени АА, – не повинні транслюватися, зніматися або публічно друкуватися».

Джерело
Служба загальної служби Анонімних Алкоголіків ( GSO AA ).

Similar Articles

Про анонімніс... G.S.O. отримав численні скарги від членів АА щодо недотримання анонімності в Інтернеті та неналежного використання назви АА. Традиційно члени АА завжди дбали про збереження анонімності на рівні
Служение в АА ... 28 мая Члены группы Рубикон АА в Чернигове посетили : Троицкий Собор, Еленский женский монастырь, Козанский Храм, Спасо – Преображенский Собор, Екатерининскую церковь, Воскресенский Храм, Храм Владимирской
5 традиція 28 мая  Члены группы Рубикон АА в Чернигове посетили : Троицкий Собор, Еленский женский монастырь, Козанский Храм, Спасо – Преображенский Собор, Екатерининскую церковь, Воскресенский Храм, Храм Владимирской
У Чернігові з... Дорогі друзі.   Раді проінформувати вас про роботу Інформаційного комітету Конференції регіону АА «Київ».   Завдяки служінню наших братів в Чернігові з’явилася інформація про АА на Сіті-лайтах.  
У мене зароди... навіяло… Часто читаю у соцмережах про ювілеї та красиві привітання… і у мене зародилася мрія… я по-секрету поділюся із вами. Я дуже хочу приїхати у Львів та
Бути корисним м. Варшава (подія відбулася приблизно 1999р.) Я брав участь у міжнародному візиті по обміну досвідом у соціальній роботі. Був складний день, багато візитів та переїздів та у
Семінар «Груп... 20 жовтня 2018року! Семінар «Група АА … там, де все починається» Метою семінару є обмін досвідом, силою та надією з питань, що стосуються започаткування, розвитку та подальшої
Ротація в АА Ротація сталася – старий рік відійшов в сторону і йому на зміну прийшов новий 2012. У якійсь момент вони були поруч, практично разом. Ми знаємо, що один
В Києві з’яви... Дорогі друзі.   Раді проінформувати вас про роботу Інформаційного комітету Конференції регіону АА «Київ». Завдяки служінню наших братів в Києві знову з’явилася інформація про АА на Сіті-лайтах.
Нові видання ... Дорогі друзі.    Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків видав наступні брошури:   Новачок запитує Ця брошура призначена для людей, що приходять до Анонімних Алкоголіків вперше. У ній

Leave a Reply