Звернення до груп Регіону АА «Київ».

Проект від 31.08.2020 р.

 

Звернення до членів спільноти та груп Регіону АА «Київ», які не приймали участь у IХ Конференції Служб Регіону АА «Київ»

 

Шановні друзі!

9 серпня 2020р. у Києві відбулася IХ Конференція Служб Регіону АА «Київ».

На Конференцію запрошувалися представники груп АА Київського регіону, обрані/підтверджені на робочих зібраннях груп.

На Конференції були сформовані: новий склад Ради Регіону АА «Київ», комітетів та служб; обрані/підтверджені представники Регіону на національному та міжнародному рівнях.

На жаль, з 34-х груп Регіону (відповідно до інформації на регіональному сайті) у роботі Конференції взяли участь (та відповідно увійшли до складу Ради Регіону, комітетів та служб Регіону) делегати лише від 20 груп.

Це означає, що частина груп Регіону не має представництва у Раді обслуговування, чим позбавлена, в значній мірі, можливості приймати участь у діяльності Спільноти АА Регіону, отримувати підтримку та повну інформацію щодо цієї діяльності.

Тому Рада обслуговування регіону АА «Київ» звертається до груп Регіону, які не делегували своїх представників на Конференцію, із пропозицією щодо делегування Ваших представників у роботі Ради, комітетів та служб. Відповідно до рішення IХ Конференції, включення до складу Ради Регіону (комітетів та служб) буде здійснюватися рішенням Ради Регіону. Такі представники зможуть приймати участь у всіх засіданнях Ради, комітетів та служб з правом вирішального голосу.

Крім того, усвідомлюючи, що допомога іншим алкоголікам та відповідні служіння є найефективнішим засобом одужання від нашої хвороби, ми запрошуємо усіх членів Спільноти АА до співпраці. Ми впевнені, що у багатьох членів Спільноти АА є бажання, знання та досвід у різних видах діяльності, що можуть покращити роботу Ради Регіону, комітетів та служб.

Сподіваємось, що залучення до співпраці усіх груп Регіону АА «Київ», а також їх окремих представників, що бажають брати участь у спільній справі, буде сприяти зміцненню нашої єдності та ефективності донесення наших ідей.

Більш детальну інформацію про можливі служіння можна отримати в Раді обслуговування регіону, а також на сайті Регіону за посиланням http://gso.aa.kiev.ua/jak-vlashtovana-spilnota-v-regioni-aa/.

З усіх питань звертатися до голови Ради.

З повагою, Рада Регіону АА Київ

Similar Articles

Служение в АА ... 28 мая Члены группы Рубикон АА в Чернигове посетили : Троицкий Собор, Еленский женский монастырь, Козанский Храм, Спасо – Преображенский Собор, Екатерининскую церковь, Воскресенский Храм, Храм Владимирской
Семінар «Груп... 20 жовтня 2018року! Семінар «Група АА … там, де все починається» Метою семінару є обмін досвідом, силою та надією з питань, що стосуються започаткування, розвитку та подальшої
Прес-конферен... Дорогі друзі. 8 червня о 13-30 в УНІАН (м. Київ, вул.Хрещатик, 4, конференц-зал) відбулась прес-конференція з нагоди 83-ї річниці започаткування руху Анонімних Алкоголіків у світі. Друзі Спільноти
Нові видання ... Дорогі друзі.    Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків видав наступні брошури:   Новачок запитує Ця брошура призначена для людей, що приходять до Анонімних Алкоголіків вперше. У ній
Семінар для с... Дорогі брати і сестри! У суботу о 16 січня у ZOOMі відбудеться семінар скарбників «Розвиток групи – моя відповідальність». Його початок о 10.00. Під час семінару розглядатимуться
Звернення до ... Проект від 31.08.2020 р.   Звернення до членів спільноти та груп Регіону АА «Київ», які не приймали участь у IХ Конференції Служб Регіону АА «Київ»   Шановні
Комітет «по т... Дорогі брати і сестри! Комітет «по тюрмах» Регіональної Ради обслуговування запрошує на свої відкриті збори кожного останнього вівторка місяця (готовність доносити наші ідеї у виправні установи бажана).
У Чернігові з... Дорогі друзі.   Раді проінформувати вас про роботу Інформаційного комітету Конференції регіону АА «Київ».   Завдяки служінню наших братів в Чернігові з’явилася інформація про АА на Сіті-лайтах.  
У клініці “... Дорогі друзі, брати та сестри! У клініці “Соціотерапія”, вул. Качалова, 5А почався ремонт. Може тривати 1-3 місяці. Більш детальну інформацію уточнюйте у відповідальних за відвідування.
В Києві з’яви... Дорогі друзі.   Раді проінформувати вас про роботу Інформаційного комітету Конференції регіону АА «Київ». Завдяки служінню наших братів в Києві знову з’явилася інформація про АА на Сіті-лайтах.

Leave a Reply