Фінанси групи
Інформація про групу

«Кожній групі АА слід повністю утримувати себе, відхиляючи внески ззовні» (Сьома Традиція).

Гроші, зібрані на групі як добровільні пожертви від членів АА, розподіляються на різні потреби згідно загального рішення групи. Ці добровільні внески покривають витрати ПЗО та інших службовців на засідання, групові семінари або поїздки, пов’язані з донесенням послання АА (наприклад, на збори у в’язниці, проведення інформаційних зустрічей), оренду приміщення, літературу та інші витрати, прийнятні для групової свідомості. Фінансова підтримка групою інтергрупи, регіональних структур та Національної служби є частиною нашої духовної спадщини. Розмір перерахованих сум важливий, але не менш важливим є і сам факт підтримки. Це приклад вдячності членів групи та їхньої відповідальності за благо всього Товариства. Скарбник стежить за збором, розподілом коштів та регулярно звітує перед групою про їх надходження і витрати.

Ось що сказав Білл У. про потреби в фінансуванні в книзі «АА дорослішає»: «Служіння АА передбачає будь-які законні дії, які допомагають нам дістатися до наших страждаючих товаришів. Як ми вже бачили, телефонний дзвінок на Дванадцятому Кроці є найважливішою з послуг АА. Однак, для того, щоб розмова з нами стала можливою і дієвою, необхідні такі речі, як інформація про можливості зв’язатися з нами, автомобіль для поїздки, гроші на бензин для автомобіля, кава, яку ми купуємо для нашого співрозмовника. І це лише початок. Наше обслуговування передбачають також наявність приміщень для проведення зустрічей, у тому числі, приміщення та офіси для Інтергруп, співпраця з медичними установами, розповсюдження книг і брошур. Для обслуговування можуть знадобитися комітети, делегати, конференції та опікуни. Це має на увазі також невеликі добровільні грошові пожертви на функціонування групи, регіону і всього АА в цілому. Ці послуги постійно варіюються від чашки кави до утримання Генеральної штаб-квартири АА для проведення акцій на національному і міжнародному рівні.»

Інформація про групу

Готуючи інформаційні матеріали про свою групу, необхідно пам’ятати, що цю інформацію треба посилати як в Український центр обслуговування, так і в служби Регіону і до місцевої Інтер-групи. Після цього інформація про групу буде розміщена на сайтах АА, надрукована в інформаційних довідниках. Також група буде отримувати зворотній зв’язок від регіональних і Українських службових структур про заходи АА.

З метою прискорення передачі відомостей про групу в Українському Центрі Обслуговування розроблений бланк для реєстрації групи або внесення змін про існуючу інформацію. Бланк можна скачати тут, і після заповнення надіслати в УЦО або поштовим відправленням на адресу 36023, м.Полтава, вул.Героїв АТО, 116К к.1, ГО Український Центр Обслуговування АА.

*Як показує досвід, анкету простіше всього заповнити вручну, скачавши бланк і роздрукувавши йього. Після цього відправити фото анкети на пошту УЦО АА aa.ua.gso@gmail.com..