Листи для власників сайту.

Листи для власників сайту:

Шановний власник сайту (назва сайту).

Громадська організація «Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків» (свідоцтво про реєстрацію Міністерства юстиції України № 1896 від 07.03.2003 року), від імені Регіону АА Київ звертається до Вас з проханням розмістити посилання на наш сайт.

Коротка довідка:
Всесвітній рух Анонімні Алкоголіки був заснований в 1935 році в США. Зараз групи АА успішно функціонують у 180-ти країнах світу. В світі нараховується більше трьох мільйонів людей, які одужують за програмою «Дванадцять Кроків» Анонімних Алкоголіків.

В усьому світі державні установи, громадські та релігійні організації, засоби масової інформації вважають започесне для себе приймати участь у шляхетній справі -сприяти розвитку руху АА – адже ми люди, які здолали смертельну залежність від алкоголю і намагаємося допомогти іншим хворим, які все ще страждають від алкоголізму і потребують цієї допомоги.

Громадська організація «Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків» буде вдячна Вам, якщо Ви розмістите посилання на наш сайт на сторінках Вашого веб-ресурсу. Цим Ви надасте надію хворим на алкоголізм адже вони страждають та ще не знають про нас.

Код текстового посилання:
Анонімні Алкоголіки в Києві та області

Дякуємо Вам за увагу!