План проведення презентації

Презентація АА в центрі зайнятості.

 

1. Здравствуйте, меня зовут Євген, я член Товариства Анонімних Алкоголіків. Далі: представляється Олексій!

2. Ми хочемо висловити подяку адміністрації установи і вам, за те, що ви надали нам можливість розповісти про Співтовариство АА;

3. Ми не є професіоналами в медицині, ми люди, які руйнували своє життя алкоголем, але за допомогою програми «12 Кроків Анонімних Алкоголіків» і тому досвіду, який накопичений за 83 роки існування нашої Співдружності, ми залишаємося тверезими вже тривалий час і допомагаємо іншим алкоголікам знайти тверезість.

4. Анонімні Алкоголіки — це всесвітня Спільнота. Налічує в світі (за орієнтовними даними) близько 3 млн осіб. Групи АА працюють більш ніж в 181 країні світу;

5. Єдина умова для того, щоб стати членом АА — це бажання кинути пити;

6. АА — це некомерційна анонімна організація;

7. Програма «12 Кроків Анонімних Алкоголіків» довела свою ефективність і її використовують багато паралельних співтовариств, наприклад: Ал-Анон (родичі алкоголіків), Анонімні Наркомани, а також ребцентри;

8. В Україні АА зародилося в 1989р., В країні працюють близько 130 груп АА, кількість членів АА — орієнтовно понад 1200 осіб.

9. У Чернігові АА існує з 1995 р, на сьогоднішній день в місті працюють 2 групи АА і одна в Прилуках.

10. Основною метою групи АА є донесення вести про Анонімних Алкоголіків до все ще страждаючих алкоголіків.

 

Ми співпрацюємо:

1. З Чернігівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. З Чернігівською обласною психоневрологічною лікарнею.

3. З Чернігівським обласним наркодиспансером.

4. З 3-й поліклінікою.

5. З 1-й поліклінікою, 1 міською лікарнею, 2 міською лікарнею.

6. З Українською Православною Церквою.

7. З комунальним і приватним транспортом.

Наші колеги АА в м.Києві співпрацюють з: Департаментом охорони здоров’я при міській адміністрації. Соціальною службою міста. Комунальним підприємством соціотерапії. Наркологічними лікарнями. Реабілітаційними центрами. Поліклініками, Травмапунктами. Психоневрологічними лікарнями. Пенітенціарними службами. Службами пробації. Міським центром здоров’я. Будинком для бездомних. Церквами православними і католицькими. Поліцією, сізо. Газетами, телебаченням, інтернетом, радіо.

Спільнота АА в Чернігові — розвивається і прагне допомогти якомога більшій кількості алкоголков. Про нас дізнаються і йдуть нам на зустріч. Більш детальну інформацію про АА можна прочитати в інформаційних матеріалах, які ми вам дамо.

 

Запрошуємо роботодавців на інформаційну зустріч.

У п’ятницю, 14 вересня 2018 року в 14:30 в залі приміщення Чернігівського міського соціального центру для сім’ї, дітей та молоді буде проходити інформаційна зустріч «Співпраця з друзями Анонімних Алкоголіків». На зустрічі йтиметься про програму 12 кроків Анонімних Алкоголіків, про історію створення Всесвітнього руху АА і його розвиток в світі і Україні зокрема про те, як мільйони людей, одужуючи за програмою «12 кроків» Анонімних Алкоголіків, не просто долають тягу до спиртного, а повертаються до повноцінного життя в суспільстві.