Співробітництво з радіо.


 

Приклад інформаційного ролику на радіо


 


Приклади текстів для радіо.

№ 1
Я вже більше не самотній. З того дня, як я припинив пити, моє життя стало краще. Без алкоголю жити простіше. У мене світла голова, я розсудливий з грошима, я стежу за тим, що кажу. У мене більше немає тих проблем, що часто спіткають людей, які пють. Я більше не змушений лишатися наодинці зі своіми проблемами. Анонімні Алкоголіки — це справді допомогає! (Номер телефону) Коли будеш готовий отримати допомогу, знайди нас.


№ 2
Я готова була померти. Я відчувала себе самотньою, наляканою, злою та сповненною жалю до себе! Я готова була померти, аби тільки зробити ще один ковток алкоголю… Випадково я почула про Анонімних Алкоголіків і пішла на своє перше зібрання. Люди там говорили про ті ж самі почуття. Я зрозуміла, що не одна така. Вони допомогли мені кинути пити і дали надію на нове життя. Анонімні Алкоголіки -це справді допомогає! (Номер телефону) . Коли будеш готова отримати допомогу, знайди нас.


№ 3
— Привіт, чудово виглядаєш!
— Дякую! Так, були у мене раніше проблеми зі зловживанням алкоголю. Тепер їх вже немає.
Програма 12 кроків. Більше 30 років ми простягаємо руку допомоги людям, які потрапили в залежність. Наша допомога безкоштовна та анонімна. Ми допоможемо і Вам. Телефонуйте! (Номер телефону).


№ 4
Я виросла в нормальному будинку , в нормальній сім’ї. Але одного дня весь світ ніби збожеволів… Я нікому не казала, що відчувала. Мені було страшно і я лишилася наодинці зі своїми проблемами. Тоді я почала пити… Я знала про Анонімних Алкоголіків, але вважала себе ще занадто молодою. Сьогодні я розумію, що помилялася. Якщо у вас є проблеми зі зловживанням алкоголю, чому б Вам не звернутися в АА прямо зараз? Анонімні Алкоголіки -це справді допомогає! (Номер телефону). Коли будеш готова отримати допомогу, знайди нас.


№ 5
Мене звинуватили в тому, що я сідав за кермо в нетверезому стані. Я пив протягом багатьох років. Дільничний пригрозив мені роком позбавлення волі. Наступного дня я пішов на своє перше зібрання Анонімних Алкоголіків. У мене було багато спроб кинути пити, але я завжди починав знову. І пив навіть ще більше. Зараз для мене програма АА — це простий і легкий спосіб кинути пити і залишатися тверезим. Анонімні Алкоголіки — це допомогає! (Номер телефону) Коли будеш готовий отримати допомогу, знайди нас.


№ 6
Якщо у Вас погіршується стан здоров’я, Ви постійно втрачаєте роботи, руйнується сім’я, єдиним бажанням стає — випити- треба діяти! Алкоголізм — це хвороба! Не відводьте сором’язливо очі, а реально допоможіть собі або своїм рідним повернути радісне, здорове, повноцінне життя. Тисячі людей вже повернулися до тверезого життя і готові поділитися досвідом. Спільнота Анонімних Алкоголіків. Наша допомога безкоштовна та анонімна. (Номер телефону) Це справді допомогає.


№ 7
Мені дуже важко було зізнатися комусь, що в мене є проблема з алкоголем. Соромно було зізнатися в цьому навіть собі, адже я жінка! З кожним днем ставало дедалі гірше, поступово я втратила своїх друзів та повагу суспільства. Просити допомоги було теж соромно і я тихо помирала від безнадії, залишившись сам на сам зі своєю бідою…
Порятунок прийшов несподівано. Я почула про спільноту Анонімних Алкоголіків, зателефонувала та пішла на своє перше зібрання. З того часу моє життя докорінно змінилося, я твереза та щаслива , в мене багато справжніх друзів. Анонімні Алкоголіки. Вихід є завжди. ( Номер телефону). Не гай свого часу, телефонуй вже зараз!