Запрошення духовенства.

Запрошення духовенства:

Шановний, __________

Запрошуємо Вас, відвідати наше відкриті збори Анонімних Алкоголіків. Які будуть проходити 3 червня у неділю. За адресою: м Чернігів, вул. Князя Чорного 4, 2 поверх, к.202 о 18:00.

Мета цих зборів, познайомити Вас з нами, чим ми займаємося, як нам вдається підтримувати тверезий спосіб життя і головне — чим ми можемо бути корисні суспільству, з яким Ви взаємодієте! Священнослужителі часто є першими людьми, до кого хворі алкоголіки звертаються за допомогою і розумінням — і часто першими, перед ким ті щиро зізнаються у своїй хворобі.

Фактично, багато алкоголиків шукають у священнослужителів духовного керівництва як до, так і після приєднання до АА.

Деякі алкоголіки не бажають кидати пити або думають, що можуть зробити це «поодинці». У цих випадках духовні наставники зможуть повідомити алкоголікам, що допомога доступна, як тільки вони захочуть її отримати.

Сердечно просимо Вас, відвідати наше зібрання. Якщо у Вас, немає можливості це зробити, будь ласка, надішліть до нас Вашого представника.

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номером …………………

З повагою, Спільнота Анонімних Алкоголіків в місті ……….!

 


Запрошення отцю Іоанну:

Шановний отець Іоанн!

Громадська організація «Український Цент Обслуговування Анонімних Алкоголіків» запрошує Вас та священослужителів Вашого храму прийняти участь в інформаційній зустрічі «Співпраця з друзями АА».

На зустрічі піде мова про Програму 12 Кроків Анонімних Алкоголіків, про історію створення Всесвітнього руху АА і його розвиток у світі та Україні зокрема про те, як мільйони людей, одужуючи за програмою «12 Кроків» Анонімних Алкоголіків, не просто долають потяг до спиртного, а повертаються до повноцінного життя в суспільстві.

Дата проведення інформаційної зустрічі: 14 вересня 2018 року о 14:30 за адресою: м. Чернігів, вул. Хлібопекарська, 24а, у залі приміщення Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З повагою,
Голова Правління УЦО АА  ……………….