Запрошення ЗМІ.

Головному редактору
газети «Семь дней»
Киреченко С.С.

 

Шановний пан Сергій!

 

Громадська організація «Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків» (свідоцтво про реєстрацію Міністерства юстиції України № 1896 від 07.03.2003 року), від імені Регіону АА Київ  звертається до вас з пропозицією зробити репортаж у вашій газеті про подію в вашому місті – про проведення інформаційної зустрічі з представниками спільноти Анонімних Алкоголіків у місті Чернігів.

На зустрічі піде мова про історію створення Всесвітнього руху АА і його розвиток у світі та в Україні, про те, як мільйони людей одужуючи за програмою «12 Кроків» Анонімних Алкоголіків, не просто долають потяг до спиртного, а повертаються до повноцінного життя в суспільстві.

Дата проведення інформаційної зустрічі: 14 вересня 2018 року о 14:30 за адресою: м. Чернігів, вул. Хлібопекарська, 24а, у залі приміщення Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Всесвітній рух Анонімних Алкоголіків був заснований в 1935 році в США. Зараз групи АА успішно функціонують у 180-ти країнах світу. В світі нараховується більше трьох мільйонів людей, які одужують за програмою «Дванадцять Кроків» Анонімних Алкоголіків.

В усьому світі державні установи, громадські та релігійні організації, засоби масової інформації вважають для себе почесним приймати участь у шляхетній справі сприяння розвитку руху АА – людям, які здолали смертельну залежність і намагаються допомогти іншим, які все ще страждають від алкоголізму і потребують цієї допомоги.

 

 

З повагою, Голова Правління УЦО АА :

 

 

Контакти представників організаційного комітету проведення інформаційної зустрічі:

 

Прес-реліз заходу знаходиться у доданому файлі.