Прес-реліз на Форум

ПРЕС-РЕЛІЗ 23.02.2019

22 — 24 лютого 2019 року в місті Києві, Пуща — Водиця, вул. Юнкерова, 16, оздоровчий табір «Лідер» відбудеться:

Форум Анонімних Алкоголіків
з нагоди святкування 30-ї річниці започаткування руху АА у м. Київ.

Початок урочистого зібрання 23 лютого об 11:00.
Акредитація представників ЗМІ буде проводитись на реєстрації учасників Форуму з 9:30 — 11:00.

Представники і друзі Спільноти Анонімних Алкоголіків (АА) розкажуть про історію руху АА і його розвиток у світі та Україні. Мова також піде про те, що таке Програма 12 Кроків, як вона працює для кожного хто прагне позбутися алкоголізму i як АА співпрацюють з професіоналами. Можна буде почути думку та коментарі представників медицини, соціальних служб, психологів, священнослужителів з приводу діяльності Спільноти АА.
Анонімні Алкоголіки – це товариство чоловіків і жінок, які діляться один з одним своїм досвідом, силою і надією, щоб вони могли вирішити свою спільну проблему та допомогти іншим одужати від алкоголізму.
Єдиною вимогою для членства є бажання припинити пити. Немає вступних або обов’язкових внесків для членства в АА; ми утримуємо самі себе через наші власні пожертвування.
АА не пов’язане з будь-якою сектою, віросповіданням, політикою, організацією чи установою; не бажає брати участі у ніяких суперечках, не підтримує та не виступає проти жодних справ.
Наша головна мета – залишатися тверезими та допомагати іншим алкоголікам досягти тверезості.
ПРО АНОНІМНІСТЬ.
Просимо Вас звернути увагу на те, щоб в засобах масової інформації представляти членів АА:
— тільки за іменем;
— в зображеннях, за якими їх не можна впізнати.
Під час проведення Форуму будь яка зйомка в залі урочистого зібрання – заборонена!
Анонімність – духовна основа АА. Це дисциплінує Товариство, щоб керувати собою, спираючись на принципи, а не на особистості. Ми – спільнота рівних. Ми прагнемо зробити відомою нашу програму одужання, а не осіб, що беруть у ній участь. Анонімність у засобах масової інформації – це страховка для всієї Спільноти АА, а особливо для новачків і полягає у тому, що їхнє членство в АА не буде розкритим.
Неупереджене висвітлення в ЗМІ нашої діяльності стало одним з основних чинників залучення алкоголіків у всьому світі до тверезого способу життя. Ви сприяєте тому, щоб це стало можливим, і ми дякуємо Вам за це.

Контакт представника інформаційного комітету проведення Форуму:
+38 (063) ………………………..

 

 

Скачати прес-реліз у форматі docx.