Прес-реліз

Прес-реліз AA Kиїв ______ р.

___ — ___ лютого 20____ року в місті Києві, по вулиці _______________,____, відбудеться:

Святковий Форум Анонімних Алкоголіків
з нагоди святкування ____-ї річниці започаткування руху АА у місті Києві.

Початок урочистого зібрання ____ лютого о 12:00.
Акредитація представників ЗМІ буде проводитись на реєстрації учасників Форуму.

Представники і друзі Спільноти Анонімних Алкоголіків (АА) розкажуть про історію руху АА і його розвиток у світі та Україні. Мова також піде про те, що таке Програма 12 Кроків, як вона працює для кожного хто прагне позбутися алкоголізму i як АА співпрацюють з професіоналами. Можна буде почути думку та коментарі представників медицини, соціальних служб, психологів, священнослужителів з приводу діяльності Спільноти АА.

Анонімні Алкоголіки – це товариство чоловіків і жінок, які діляться один з одним своїм досвідом, силою і надією, щоб вони могли вирішити свою спільну проблему та допомогти іншим одужати від алкоголізму.

Єдиною вимогою для членства є бажання припинити пити. Немає вступних або обов’язкових внесків для членства в АА; ми утримуємо самі себе через наші власні пожертвування.

АА не пов’язане з будь-якою сектою, віросповіданням, політикою, організацією чи установою; не бажає брати участі у ніяких суперечках, не підтримує та не виступає проти жодних справ.

Наша головна мета – залишатися тверезими та допомагати іншим алкоголікам досягти тверезості.

ПРО АНОНІМНІСТЬ.
Просимо Вас звернути увагу на те, щоб в засобах масової інформації представляти членів АА:
— тільки за іменем
— в зображеннях, за якими їх не можна впізнати.
Під час проведення Форуму будь яка зйомка в залі урочистого зібрання – заборонена!
Анонімність – духовна основа АА. Це дисциплінує Товариство, щоб керувати собою, спираючись на принципи, а не на особистості. Ми – спільнота рівних. Ми прагнемо зробити відомою нашу програму одужання, а не осіб, що беруть у ній участь. Анонімність у засобах масової інформації – це страховка для всієї Спільноти АА, а особливо для новачків і полягає у тому, що їхнє членство в АА не буде розкритим.

Неупереджене висвітлення в ЗМІ нашої діяльності стало одним з основних чинників залучення алкоголіків у всьому світі до тверезого способу життя. Ви сприяєте тому, щоб це стало можливим, і ми дякуємо Вам за це.

 

Контакти представників Інформаційного комітету АА:

 

 

 

Скачати прес-реліз у форматі docx.