VІІ Конференція регіону АА Київ

Дорогі друзі.

Рада регіону АА Київ

звертається до членів Спільноти,

груп АА регіону АА Київ у зв’язку з проведенням

VІІ Конференції регіону АА Київ

 

Дорогі АА-ці міст Києва і Чернігова та Київської області!

Нагадуємо вам, що 1 квітня 2018 р. у Києві відбулася VІІ Конференція Служб Регіону АА Київ. Це – найбільш значуща подія у житті Спільноти АА на Київщині у цьому році.

 

За адресою: вул. Івана Кудрі, 38-Б (м. Дружби Народів)

 

І на початку хочемо звернути увагу нових членів АА на причини, з яких нам потрібна ця Конференція.

Покійний Бернард Б. Сміт, не-алкоголік, який у той час був головою … ради опікунів і одним з творців структури Конференції, блискуче відповів на це запитання у своєму вступному слові на Конференції 1954 року:

 

Можливо, нам не потрібна Конференція з загального обслуговування АА для збереження нашої особистої  тверезості.  Але  вона  нам,  дійсно,  дуже  потрібна,  щоб  забезпечити одужання  алкоголіка,  який  все  ще  спотикається  у  сутінках  усього  лише  в одному кварталі  від  цієї  кімнати.  Вона  потрібна  нам,  щоб  забезпечити  одужання  дитини,  яка  народилася  сьогодні  ввечері  і  є приреченою  на  алкоголізм.

Вона потрібна нам, щоб згідно Дванадцятого Кроку забезпечити постійний прихисток всім алкоголікам, які в наступні сторіччя зможуть знайти в АА те саме відродження, яке повернуло до життя нас самих.

Вона нам потрібна, тому що ми, як ніхто інший, свідомі того, до яких руйнівних наслідків призводить людське прагнення  влади і престижу, якому ми ніколи не повинні дозволити проникнути в АА. Нам потрібна Конференція для того, щоб захистити АА від керівництва і в той же час позбавити її анархії; вона потрібна нам для того, щоб запобігти розвалу Співдружності і в той же час зберегти від надмірної централізації.

Нам потрібна Конференція для того, щоб Співдружність Анонімних Алкоголіків і тільки Співдружність Анонімних Алкоголіків могла бути єдиним хранителем її власних Дванадцяти Кроків, Дванадцяти Традицій і гарантом всього обслуговування АА.

Нам потрібна Конференція для того, щоб зміни всередині АА наступали тільки у відповідь на потреби і сподівання всього АА, а не будь якої меншості. Вона нам потрібна, щоб двері приміщень АА були завжди відкриті і всі люди з алкогольною проблемою мали змогу повсякчас приходити до цих приміщень з відкритою душею і відчувати гостинний прийом. Вона нам потрібна для забезпечення того, щоб Співдружність Анонімних Алкоголіків ніколи не запитувала того, хто потребує нашої допомоги, якої він/вона раси, яких він/вона поглядів або суспільного стану».

Саме тому ми закликаємо всіх вас поставитись з усією серйозністю до цього значного заходу, який в дійсності показує нашу Єдність в прагненні доносити послання АА.

На Конференції вирішуються всі головні питання життя і розвитку АА загалом по Регіону і вона покликана бути виразником колективної свідомості АА у Регіоні Київ.

 

Перелік головних питань, які виносяться на розгляд Конференції:

 • Звіт Голови Ради Регіону про виконану роботу за звітний період, про стан справ у Регіоні, про поточний момент
 • Спів-звіти Секретаря, Скарбника.
 • Звіт представника Регіону АА Київ в УРО АА.
 • Звіти Комітетів Конференції (Організаційного, Інформаційного, Фінансового, Літературного), Служб Конференції (Служба регіонального сайту, Служба розповсюдження літератури, Служба донесення послання у МПВ, регіональної Служби вісника «Соняшник») та їх плани роботи на період до VІІІ Конференції Служб Регіону АА Київ.
 • Обговорення програми спонсорських взаємовідносин з Придніпровським Регіоном АА.
 • Обговорення пропозицій груп Регіону по роботі офісу УЦО АА.
 • Вибори/підтвердження повноважень Голови, зам. Голови, Секретаря, Скарбника.
 • Вибори/підтвердження координатора регіональної служби – редколегії інформаційного вісника АА «Соняшник» (редактора).
 • Вибори/підтвердження координатора регіональної Служби розповсюдження літератури АА і його замісника.
 • Вибори/підтвердження делегатів Конференції Служб Регіону АА Київ для роботи в комітетах Конференції.
 • Вибори довіреної особи Регіону АА Київ в УРО і його замісника
 • Вибори/підтвердження повноважень делегатів Конференції Служб Регіону АА Київ для роботи в комітетах Конференції по Обслуговуванню АА України.
 • Обговорення та затвердження плану заходів Регіону АА Київ на період 2018-19рр.
 • Затвердження дати проведення VІІІ Конференції Служб Регіону АА Київ. Затвердження девізу VІІІ Конференції
 • Різне.

 

На Конференцію запрошуються представники груп Регіону АА Київ, які були вибрані на

робочих зборах груп, що повинно бути зафіксовано в протоколі робочих зборів групи (форма протоколу додається), а також дублери цих представників. Таким чином, від кожної групи АА повинно бути по два делегата, один «повноважний», який буде представляти групу в Раді Регіону АА Київ, а другий – в ролі його «дублера» і для роботи в комітетах Конференції. Право голосу на Конференції мають обоє делегати.

 

Нпагадуємо вимоги, що пред’являються до делегата Конференції:

Делегат Конференції від групи вибирається на термін три роки з щорічним підтвердженням його повноважень.

Побажання до кандидатури делегата: поточний термін безперервної тверезості не менше 2-х років і досвід служіння на групі АА.

Дублер делегата вибирається на тих самих підставах, що й основний делегат. Якщо основний делегат немає можливості прийняти участь у Конференції, або в засіданнях Ради Регіону АА Київ, тоді його обов’язки виконує дублер.   

 

Як делегати готуються до Конференції

 

Кожен делегат повинен ретельно готовитись до виконання своїх зобов’язань, а саме:

а) бути добре ознайомленим з основною літературою АА, такою, як Анонімні Алкоголіки, Дванадцять Кроків і Дванадцять Традицій, Дванадцять Концепцій Служіння і Керівництво по Служінню, при необхідності перечитати їх заново;

б) вивчити запропонований порядок денний Конференції в світлі розуміння принципів АА, і впевнитись, що він (делегат) добре уявляє собі питання і проблеми, що порушені в ньому;

в) обговорити порядок денний Конференції на своїй групі та зі своїми друзями в АА, для того, щоб прибути на Конференцію підготовленим, представляючи як думку Групи АА загалом, так і свої власні погляди на питання, що виносяться на Конференцію;

г) ознайомитися з основними Документами Конференції – Положення про Конференцію Служб Регіону АА Київ і Керівництво по Службах Регіону АА Київ, порядком роботи Конференції, її складом, при потребі обговорити ці питання з іншими делегатами, які знайомі з правилами Конференції;

д) відбувати на Конференцію з твердим переконанням, що головною метою його перебування там буде донесення нашого послання до тих алкоголіків, котрі ще страждають, а також допомога тим алкоголікам, хто одужує, зберегти свою тверезість.

 

Рада Регіону АА Київ запрошує до активної участі у роботі Конференції представників груп АА, які протягом року підтримували діяльність комітетів і служб Конференції та своїм безкорисливим служінням стверджували нашу Єдність.

Будемо також щиро раді представникам груп АА, які виявлять бажання приєднатися до нас у справі донесення нашого послання до тих алкоголіків, котрі ще страждають, і хочуть прийняти участь у роботі комітетів Конференції.

 

ПРОГРАМА

 

зібрання VII Конференції Служб Регіону АА Київ

01 квітня 2018 року

 

Ведучий Конференції – Василь П., Київ

Номер з/п Період часу Діяльність Примітки
  09:00 – 09:30 Реєстрація учасників Конференції  
1 09:30 – 09:40 Відкриття Конференції.

Хвилина мовчання.

Молитва про душевний спокій.

Вітальне слово голови Ради Регіону

 
2 09:40 – 09:55 Повідомлення секретаріату про реєстрацію учасників. Вибори лічильної комісії  
3 09:55 – 10:10 Орієнтування по порядку проведення ротації представників (і заступників) груп і по проведенню конференції  
4 10:10 – 10:20 Звіт голови Ради Регіону про виконану роботу за минулий період і про стан справ у Регіоні сьогодні  
5 10:20 – 10:50 Спів-звіти: заст. голови, секретаря, скарбника Регіону  
  10:50 – 11:10 Чай, кава  
6 11:10 – 11:50 Звіти комітетів Конференції (Організаційного, Інформаційного, Фінансового, Літературного, служби несення послання у МПВ, служби регіонального сайту АА, служби розповсюдження літератури, служби «Соняшника», координатора по співпраці з регіоном Катовіце)  
7 11:50 – 12:10 Зміни до Положення про Конференцію Служб регіону АА Київ  
8 12:10 – 12:40 Звіт представника Київського регіону в УРО АА.

Звіти делегатів до комітетів Конференції з Обслуговування АА в Україні

 
  12:40 – 13:00 Чай, кава  
9 13:00 – 13:10 Підтвердження/вибори відповідального за службу редколегії інформаційного листка Київського регіону «Соняшник»  
10 13:10 – 13:20 Підтвердження/вибори відповідального за службу бібліотекаря (відповідального за розповсюдження літератури) регіону  
11 13:20 – 13:30 Підтвердження/вибори відповідального за службу сайту Київського регіону  
12 13:30 – 13:50 Підтвердження/вибори координатора служби несення послання у МПВ і його замісника (дублера)  
13 13:50 – 14:00 Підтвердження/вибори координатора по зв’язках з регіоном Катовіце  
  14:00 – 15:00 Чай, кава, бутерброди Обід
14 14:00 – 14:30 Зібрання Ради Регіону. Вибори/підтвердження повноважень голови, зам. голови, секретаря, скарбника регіону АА Київ Під час обіду
15 14:30 – 15:00 Зібрання комітетів Конференції. Вибори/підтвердження повноважень у кожному комітеті голови, секретаря комітету (по можливості – і зам. голови комітету).

Обговорення у комітетах та службах Програми Дій Регіону АА Київ та Програми спонсорської допомоги Придніпровському регіону АА на 2018/2019 роки

Під час обіду
16 15:00 – 15:40 Вибори/підтвердження повноважень делегатів до комітетів Конференції з Обслуговування АА в Україні 4 делегати, кожна кандидатура розглядається окремо
17 15:40 – 15:50 Вибори представника регіону Київ в Українській Раді Обслуговування АА в Україні  
18 15:50 – 16:10 Розгляд та затвердження Програми Дій Регіону АА Київ на 2018/2019 роки  
19 16:10 – 16:30 Розгляд та затвердження Програми спонсорської допомоги Придніпровському регіону АА на 2018/2019 роки  
  16:30 – 16:50 Чай, кава  
20 16:50 – 17:15 Затвердження дати проведення VIІІ Конференції Служб АА у регіоні АА Київ (пропонується неділя, 07 квітня 2019 р.) Затвердження девізу VIІІ Конференції. Різне  
21 17:15 – 17:30 Закриття Конференції. Ділення враженнями.

Молитва про душевний спокій

 

 

 

 

Чекаємо всіх, хто готовий до співпраці у комітетах Конференції Служб Регіону АА Київ.

З повагою, Рада Регіону АА Київ.

Similar Articles

5 традиція 28 мая  Члены группы Рубикон АА в Чернигове посетили : Троицкий Собор, Еленский женский монастырь, Козанский Храм, Спасо — Преображенский Собор, Екатерининскую церковь, Воскресенский Храм, Храм Владимирской
Комітет «по т... Дорогі брати і сестри! Комітет «по тюрмах» Регіональної Ради обслуговування запрошує на свої відкриті збори кожного останнього вівторка місяця (готовність доносити наші ідеї у виправні установи бажана).
В Києві з’яви... Дорогі друзі.   Раді проінформувати вас про роботу Інформаційного комітету Конференції регіону АА «Київ». Завдяки служінню наших братів в Києві знову з’явилася інформація про АА на Сіті-лайтах.
Служба по зв’... Добра всім в спільноті АА. Друзі, брати та сестри, раді повідомити вам про те, що Служба по зв’язкам з місцями позбавлення волі, яка здійснює служіння по несенню
Семінар «Груп... 20 жовтня 2018року! Семінар «Група АА … там, де все починається» Метою семінару є обмін досвідом, силою та надією з питань, що стосуються започаткування, розвитку та подальшої
У клініці «... Дорогі друзі, брати та сестри! У клініці «Соціотерапія», вул. Качалова, 5А почався ремонт. Може тривати 1-3 місяці. Більш детальну інформацію уточнюйте у відповідальних за відвідування.
Нові видання ... Дорогі друзі.    Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків видав наступні брошури:   Новачок запитує Ця брошура призначена для людей, що приходять до Анонімних Алкоголіків вперше. У ній
VІІ Конференц... Дорогі друзі. Рада регіону АА Київ звертається до членів Спільноти, груп АА регіону АА Київ у зв’язку з проведенням VІІ Конференції регіону АА Київ   Дорогі АА-ці
Матеріали та ... Дорогі друзі! Направляємо матеріали та запрошуємо Вас прийняти участь у зібранні IХ Конференції Служб Регіону АА «Київ», що відбудеться 9 серпня 2020 року за адресою: м.Київ, вул.
У Чернігові з... Дорогі друзі.   Раді проінформувати вас про роботу Інформаційного комітету Конференції регіону АА «Київ».   Завдяки служінню наших братів в Чернігові з’явилася інформація про АА на Сіті-лайтах.  

Leave a Reply