Організаційний Комітет
Мета Комітету: Комітет займається всією сукупністю організаційних справ в Регіоні. Працює, керуючись Традиціями АА, у відповідності до Положення про Конференцію Служб Регіону АА «Київ».
Склад Комітету: У Комітет входять представники окремих груп АА (по 1 особі від кожної групи), Довірена особа Ради Регіону, направлена для роботи в Комітеті. В зібраннях Комітету мають право приймати участь (з дорадчим голосом, без права голосування) делегат Регіону в Організаційний Комітет Служби Країни, секретарі груп.
Сфера діяльності: Комітет допомагає Раді Регіону в організації та проведенні заходів під патронатом АА. Готує проведення Конференції Служб Регіону (напрацьовує проект порядку денного зібрання Конференції, пропонує Раді Регіону місце і строки проведення Конференції, ведучого зібрання та його заступника). Розроблює для Ради Регіону проекти програм інших заходів (семінарів, ювілейних форумів). Розроблює проекти Положеннь Регіону АА «Київ».
Звичайно служіння допомагає пережити єднання, віру в себе і природно, пошана до себе. Ми відкриваємо, що служіння сильно допомагає одужанню.
П’ята традиція та дванадцятий крок – донесення наших АА ідей – це основний спосіб дії АА. Ми повинні доносити наші ідеї, інакше нам загрожує крах, а тим до кого не дійде наш досвід – смерть.
Про прийняття рішень в структурах А.А.
При прийнятті тих чи інших рішень у середовищі АА зажди виникають спірні питання а часом жорстокі непорозуміння. У Преамбулі згадується, що “в АА немає керівництва”.
Але суспільство так створене що мусить комусь довіряти та доручати свої інтереси, своє бачення, свої надії на покращення. І ми, в АА, маємо таку можливість.
Важливість Ротації в структурах А.А.
Ротація — це демократична вимога періодичної змінюваності відповідальних осіб, що перебувають на обраних Службових структурах. Зазвичай ротація забезпечує розподіл завдань між всіма.
У багатьох групах кожен довірений служитель має заступника, який, в разі необхідності, може приступити до виконання службових завжань.