Організаційний комітет

Організаційний Комітет

Мета Комітету: Комітет займається всією сукупністю організаційних справ в Регіоні. Працює, керуючись Традиціями АА, у відповідності до Положення про Конференцію Служб Регіону АА «Київ».

Склад Комітету: У Комітет входять представники окремих груп АА (по 1 особі від кожної групи), Довірена особа Ради Регіону, направлена для роботи в Комітеті. В зібраннях Комітету мають право приймати участь (з дорадчим голосом, без права голосування) делегат Регіону в Організаційний Комітет Служби Країни, секретарі груп.

Сфера діяльності: Комітет допомагає Раді Регіону в організації та проведенні заходів під патронатом АА. Готує проведення Конференції Служб Регіону (напрацьовує проект порядку денного зібрання Конференції, пропонує Раді Регіону місце і строки проведення Конференції, ведучого зібрання та його заступника). Розроблює для Ради Регіону проекти програм інших заходів (семінарів, ювілейних форумів). Розроблює проекти Положеннь Регіону АА «Київ».

 

Чому ми служимо в А.А.

Звичайно служіння допомагає пережити єднання, віру в себе і природно, пошана до себе. Ми відкриваємо, що служіння сильно допомагає одужанню.

П’ята традиція та дванадцятий крок – донесення наших АА ідей – це основний спосіб дії АА. Ми повинні доносити наші ідеї, інакше нам загрожує крах, а тим до кого не дійде наш досвід – смерть.

Читати далі …


Про прийняття рішень в структурах А.А.

При прийнятті тих чи інших рішень у середовищі АА зажди виникають спірні питання а часом жорстокі непорозуміння. У Преамбулі згадується, що “в АА немає керівництва”.

Але суспільство так створене що мусить комусь довіряти та доручати свої інтереси, своє бачення, свої надії на покращення. І ми, в АА, маємо таку можливість.

Читати далі …


Важливість Ротації в структурах А.А.

Ротація — це демократична вимога періодичної змінюваності відповідальних осіб, що перебувають на обраних Службових структурах. Зазвичай ротація забезпечує розподіл завдань між всіма.

У багатьох групах кожен довірений служитель має заступника, який, в разі необхідності, може приступити до виконання службових завжань.

Читати далі …


Розробка положень